Op voorraad: 14
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 14 |
| Lengte: | 325 cm |
| Breedte: | 227 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 420 gr |
| Volume: | 1106 cm³ |
| Aantal vellen: | 20 |
| Afwerking: | Glans |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Kleur: | Wit |
| Papierformaat (DIN): | A4 |
| Papiergewicht: | 260 g/m² |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Soort Papier: | Fotopapier |