Op voorraad: 265
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 265 |
| Lengte: | 309 cm |
| Breedte: | 217 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Gewicht: | 941 gr |
| Volume: | 1542 cm³ |
| Aantal etiketten per vel: | 24 |
| Aantal vellen: | 100 |
| Commerciële afmetingen: | 70x37 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Etiket: | Universele etiketten |
| Soort Materiaal: | Papier |