Op voorraad: 100
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 100 |
| Lengte: | 328 cm |
| Breedte: | 235 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Gewicht: | 3951 gr |
| Volume: | 10945 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 220x312 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Envelopformaat (DIN): | EA4 |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Milieuverklaring: | Kringloop |
| Papiergewicht: | 120 g/m² |
| Soort Envelop: | Bordrug-enveloppen |
| Soort Envelopsluiting: | Zelfklevend / klevend door druk |
| Soort Materiaal: | Papier |
| Venster: | Neen |