Op voorraad: 13
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 13 |
| Lengte: | 315 cm |
| Breedte: | 303 cm |
| Hoogte: | 248 cm |
| Gewicht: | 395 gr |
| Volume: | 23670 cm³ |
| Aantal emmers: | 1 |
| Commerciële kleurnaam: | rood |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inhoud (Netto): | 12 l |
| Kleur: | Rood |
| Met Draaggreep: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Met Wielen: | Neen |
| Soort Materiaal: | kunststof |
| Soort Schoonmaak / Verzorgingsaccessoires: | Emmer |