Op voorraad: 249
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 249 |
| Lengte: | 150 cm |
| Breedte: | 108 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 41 gr |
| Volume: | 81 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Kleur: | Rood |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Wenskaart / Uitnodiging: | Correspondentiekaart |