Op voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 254 cm |
| Breedte: | 156 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 69 gr |
| Volume: | 435 cm³ |
| Aantal stuks: | 1 St. |
| Commerciële afmetingen: | 130x240 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Paars |
| Kleur: | Paars |
| Met Handgrepen: | Ja |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort wegwerpdraagtas/zak: | Draagtas |