Op voorraad: 4
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 4 |
| Lengte: | 421 cm |
| Breedte: | 300 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 830 gr |
| Volume: | 1255 cm³ |
| CE-markering: | Neen |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Kleur: | Wit |
| Soort accessoire voor kunstenaars: | Tekenmap |
| Type sluiting: | Geen sluiting |
| Zuurvrij: | Ja |