Op voorraad: 2178
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 2178 |
| Lengte: | 84 cm |
| Breedte: | 82 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Gewicht: | 271 gr |
| Volume: | 1157 cm³ |
| Antistatisch: | Ja |
| Bedoeld Toepassingsoppervlak: | Beeldscherm |
| CFK vrij: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Met reinigingsset: | Neen |
| Reservevulling: | Neen |
| Soort Schoonmaakproduct voor Computers: | Reinigingsdoekjes |