Op voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 9-4-2026
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 65 cm |
| Breedte: | 57 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 56 gr |
| Volume: | 18 cm³ |
| Aantal batterijen: | 1 |
| Batterij materiaal: | Lithium |
| Batterij oplaadbaar: | Neen |
| Batterij type: | 2032 |
| Commerciële kleurnaam: | Zilver |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Zilver |
| Soort Batterij: | Knoopcel batterij |
| Voltage: | 3 V |