Op voorraad: 403
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 403 |
| Lengte: | 122 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 7 cm |
| Gewicht: | 226 gr |
| Volume: | 68 cm³ |
| Aantal batterijen: | 5 |
| Batterij materiaal: | Lithium |
| Batterij oplaadbaar: | Neen |
| Batterij type: | 2032 |
| Commerciële kleurnaam: | Zilver |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Zilver |
| Soort Batterij: | Knoopcel batterij |
| Voltage: | 3 V |