Op voorraad: 8
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 8 |
| Lengte: | 232 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Gewicht: | 212 gr |
| Volume: | 1705 cm³ |
| Batterijen inclusief: | 2x AA , 2x AAA |
| CE-markering: | Ja |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Zwart |
| Soort Oplader: | Batterij oplader |
| Voeding: | Elektriciteit |