Op voorraad: 51
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 51 |
| Lengte: | 120 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Volume: | 144 cm³ |
| Aantal batterijen: | 2 |
| Batterij capaciteit: | 2600 mA/h |
| Batterij materiaal: | Nikkelhybride |
| Batterij oplaadbaar: | Ja |
| Batterij type: | AA |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Groen |
| Soort Batterij: | Staafbatterij |
| Voltage: | 1.2 V |