Op voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 137 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht: | 3940 gr |
| Volume: | 17 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud Verpakking: | 50 |
| ISO-waarde: | 12757-2 |
| Kleur: | Zwart |
| Kogelbreedte: | 1 mm |
| Model naam: | M10 |
| Schrijfbreedte: | 0.32 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Inkt: | Balpeninkt |
| Soort Pen: | Balpen |