Op voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 1060 cm |
| Breedte: | 720 cm |
| Hoogte: | 25 cm |
| Gewicht: | 1800 gr |
| Volume: | 19080 cm³ |
| Commerciële kleurnaam: | Grijs |
| Kleur: | Grijs |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Model naam: | Bankersbox |
| Soort Materiaal: | Karton |