Op voorraad: 750
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 750 |
| Lengte: | 717 cm |
| Breedte: | 535 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Gewicht: | 123 gr |
| Volume: | 2301 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 80x352x250 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Blauw |
| met Grijpgat: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Archiefdoos |