Op voorraad: 300
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 300 |
| Lengte: | 719 cm |
| Breedte: | 535 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht: | 121 gr |
| Volume: | 3461 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 345x80x245 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Groen |
| met Grijpgat: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Archiefdoos |