Op voorraad: 540
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 540 |
| Lengte: | 474 cm |
| Breedte: | 451 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 170 gr |
| Volume: | 4275 cm³ |
| Commerciële afmetingen: | 327x158x265 mm |
| Commerciële kleurnaam: | Wit |
| Garantie: | 24 maand |
| Kleur: | Wit |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | FSC |
| Milieuverklaring: | 100% recycled |
| Soort Materiaal: | Karton |
| Soort Opslag/Archivering: | Archiefdoos |